Procto-Zac MemeThol Barrier Spray - 10ml

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.23058
Producent: HEXANOVA
Kod produktu: 22470

Opis

Procto-Zac® MemeThol® Barrier Spray 10 ml

Innowacja w leczeniu hemoroidów i szczelin odbytu

Skład: (1R,2S,5R)-2-izopropylo-5-metylocykloheksanol, wodorowęglan sodu, 3,7-bis(dimetyloamino)- feno-5-tioazynowy chlorowodorek, 1,2-propanediol, oczyszczona woda

Opis: Innowacyjny spray z opatentowaną formułą stosowaną w leczeniu hemoroidów (I-IV stopnia) i szczelin odbytu. Niweluje większość powszechnie występujących objawów hemoroidów, takich jak ból i świąd, bez działania farmakologicznego. Chroni podrażnioną okolicę odbytu przed mikroorganizmami, tworząc mechaniczną barierę naskórka. W trakcie leczenia obrzęk hemoroidów powinien zmniejszać się z dnia na dzień. Współczynnik pH produktu odpowiedni dla strefy odbytu. Nie zawiera kortyzonu ani innych hormonów.

Wskazania: Do stosowania u osób dorosłych w celu zmniejszania i eliminacji bólu, świądu, opuchlizny oraz trudności higienicznych u chorych cierpiących na hemoroidy (I-IV stopnia) oraz szczeliny odbytu. Terapia przyczynia się do przywrócenia normalnej jakości życia pacjenta.

Sposób użycia: Przed każdym użyciem dobrze wstrząsnąć butelką przez co najmniej 5-10 sekund – w przeciwnym razie efekty działania mogą być zmniejszone. Aplikować miejscowo 1 raz dziennie (8 rozpyleń), jak najbliżej odbytu. Stosować codziennie do zużycia całej butelki. Unikać kontaktu ze strefą genitaliów. W przypadku chorych na hemoroidy stopnia I i II zazwyczaj wystarczająca jest 1 butelka wyrobu. W przypadku hemoroidów III i IV stopnia oraz chorych na szczeliny odbytu, należy zastosować 2 butelki produktu. Proces leczenia trwa jeszcze przez 20-30 dni. Efekty będą widoczne po upływie tego czasu.

Przeciwwskazania: Pacjenci chorzy na wypadanie odbytnicy nie mogą stosować tego produktu. Stosować wyłącznie do leczenia bólu spowodowanego przez hemoroidy oraz szczeliny odbytu, gdyż u chorych na ropień okołoodbytniczy może nie dojść do zmniejszenia bólu.

Ciąża i karmienie piersią: Brak wystarczających danych na temat użycia preparatu u ciężarnych. Użycie preparatu podczas ciąży jest zalecane wyłącznie, gdy korzyści przewyższają ryzyko (chyba, że istnieje możliwość zastosowania innego leczenia) i można go używać tylko zgodnie z zaleceniami lekarza.

Ostrzeżenia: Przez co najmniej 24 godziny przed użyciem wyrobu należy zaprzestać stosowania wszystkich leków, maści, aerozoli itp. w leczeniu hemoroidów. Przez cały okres leczenia nie należy stosować żadnych innych preparatów. Produkt może spowodować podrażnienie lub swędzenie w przypadku niestosowania się do zalecanego sposobu użycia lub rozpylenia większej niż zalecana ilości.

Uwagi: Nie przechowywać w lodówce - może to powodować obniżenie jakości wyrobu. Unikać kontaktu produktu z rękami, oczami i ustami. W celu usunięcia produktu natychmiast przemyć dużą ilością wody. Unikać kontaktu produktu z ubraniem i przedmiotami.

Dystrybutor: HEXANOVA® Sp. z o.o., ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki

Cechy produktu

Status produktu wyrób medyczny

Opinie o produkcie (1)

21 kwietnia 2022

Rewelacja bo usuwa wszystkie objawy. Polecam, bo nie ma dla mnie nic równie skutecznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium