Argotiab 2% krem 50ml

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

ARGOTIAB 2% krem przyśpieszający proces gojenia

Argotiab krem to wyrób medyczny chroniony patentem. Składnikiem kremu jest TIAB – kompleks na bazie dwutlenku tytanu kowalencyjnie związanego z jednowartościowymi jonami srebra, którego zadanie wraz z dimetikonem polega na utworzeniu innej niż tradycyjna (plastry lub bandaże) bariery przeciwdrobnoustrojowej na zmiany skórne.

ARGOTIAB™ 2% krem sprzyja i przyspiesza prawidłowy proces gojenia.

Skład: Głównym składnikiem kremu jest TIAB – kompleks na bazie dwutlenku tytanu kowalencyjnie zwiazanego z jednowartościowymi jonami srebra, którego główne dziłanie polega na tworzeniu innej niż tradycyjna (bandaże lub plastry) bariery przeciwdrobnoustrojowej na zmiany skórne. Krem izoluje miejsca, na które jest naniesiony od zewnętrznego dziłania drobnustrojów, pełni rolę bariery ograniczającej wzrost drobnoustrojów, stwarza najlepsze warunki do regeneracji tkanek skóry.

Wskazania: Argotiab™ 2% krem dzięki działaniu przeciwbakteryjnemu, przeciwgrzybiczemu, przeciwdrobnoustrojowemu, jest środkiem wspomagającym w leczeniu i regeneracji zmian skórnych, małych ran, otarć, oparzeń i odleżyn, maceracji skóry spowodowanej podrażnieniem przy nietrzymaniu moczu u osób w podeszłym wieku lub wysypki pieluszkowej u dzieci, miejsc wprowadzenia cewnika naczyniowego (obwodowego i centralnego cewnika żylnego i tętniczego), sprzyjając prawidłowemu gojeniu.

Instrukcja stosowania: Cienką warstę kremu nałożyć na zmienione miejsce, nie wmasowywać, pozostawić do samoistnego wyschnięcia, czynność powtarzać dwa razy dziennie.

Uwagi. Argotiab 2% krem nie stosować w przypadku wystąpienia reakcji nadwrażliwości na składniki. Przerwać stosowanie w przypadku nieprawidłowych reakcji skórnych. W przypadku długotrwałego stosowania skonsultować się z lekarzem. Argotiab™ 2% krem nie musi być przechowywany w lodówce.

Status: wyrób medyczny CE chroniony patentem.

Nagrody:

Supermama GOLD wyróżnienie 

ikona laureata „GOLD” za 1 miejsce w kategorii „Zdrowa Mama” – wyróżnienie czytelniczek Supermama

I miejsce - Innowacja roku w leczeniu ran i oparzeń

Argo TIAB krem został wyróżniony przez specjalistów I miejscem na XVIII Krajowym Sympozjum Oparzania, Poznań 2016 w kategorii „Innowacyjny produkt w leczeniu oparzeń i ran 2016”

 

Cechy produktu

Postać inna
Status produktu wyrób medyczny

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium