Tenfertil ON+ONA+test Accusperm+owulacyjny

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 309,99 zł 309.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 23785

Opis

Tenfertil ON 120 kaps + Tenfertil ONA 120 kaps + Accu sperm + test owulacyjny LH Vitam PAKIET

Pakiet dla par.TENfertil ON to doustny preparat przeznaczony dla mężczyzn powyżej 18 roku życia. Badania naukowe dowodzą*, że składniki zastosowane w suplemencie diety TENfertil ON wpływają korzystnie na poprawę i jakość nasienia (koncentracja, ruchliwość, budowa plemników), przez zmniejszenie stresu oksydacyjnego, a tym samym zwiększają potencjał płodności mężczyzny.


TENfertil ON zawiera organiczna postać selenu, który przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy u mężczyzn. Produkt zawiera cynk organiczny, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych.
Cynk pomaga w prawidłowej syntezie DNA oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.


*European Association of Urology (EAU) Guidelines on Sexual and Reproductive Health, 2020

Składniki: L-karnityna (winian L-karnityny), cholina (dwuwinian choliny), cynk organiczny (glukonian cynku), witamina C (kwas L-askorbinowy), koenzym Q10 (ubichinon), L-arginina, witamina E (octan DL-alfa- tokoferylu), selen organiczny
(L-selenometionina), witamina B12 (cyjanokobalamina), kwas foliowy (L-metylofolian wapnia), substancje przeciwzbrylajace: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kapsułka (substancja zelujaca - celuloza, barwnik - dwutlenek tytanu).

 • Produkt nie zawiera: cukrów, konserwantów.
 • Produkt odpowiedni dla wegetarian.
 • Bezglutenowy.
 • Bez laktozy.

Zalecana porcja do spożycia:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 4 kapsułki TENfertil ON dziennie w dwóch porcjach, 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem najlepiej wraz z posiłkiem. Kapsułki można połknąć lub zawartość
kapsułek można wsypać do jogurtu lub rozpuścić w szklance wody. Zaleca się stosowanie kapsułek TENfertil ON przez okres co najmniej 3 miesięcy. Optymalny okres stosowania to od 3-6 miesięcy.

Warunki przechowywania: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze
pokojowej od 15 do 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt należy chronić przed światłem i wilgocią.

Ostrzeżenia: Nie przekraczać porcji zaleconej do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety stanowią skoncentrowane źródło odżywcze, ale nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie spożywać po upływie terminu ważności, który jest zamieszczony na opakowaniu. Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.


Zawartość opakowania: 120 kapsułek po 0,812 g każda. 8 blistrów po 15 kapsułek.

Opakowanie: 120 kapsułek po 0,812 g każda. 8 blistrów po 15 kapsułek

Producent: 

Nutrition Health Institute Sp. z o. o.
ul. Białozora 9
02-817 Warszawa

==========

TENFERTIL ONA 120 KAPS.

Zawiera składniki wspierające płodność. Suplement diety dla kobiet.

TENfertil® ONA to suplement diety przeznaczony dla kobiet w wieku rozrodczym, zawierający składniki wspierające płodność . Między innymi cynk, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych. .

Mio-inozytol oraz D-chiro-inozytol  - dwie formy izomeryczne inozytolu w proporcji 40:1.

Cynk (w formie organicznej)-pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych oraz pomaga w prawidłowej syntezie DNA.

Witamina B6 i B12 wspierają utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej, a kwas foliowy (w produkcie w postaci  wysoko przyswajalnej formy (L-metylofolianu wapnia)) bierze udział w procesie podziału komórek, w tym komórek jajowych, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Witamina B12 odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

Witamina D bierze udział w procesie podziału komórek

Koenzym Q10 w ilości 50 mg w porcji dziennej

Witamina C i witamina E pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Składniki produktu TENfertil ONA

Mio-inozytol, Octan DL-alfa-tokoferylu (Witamina E) , Dwuwinian choliny,  Kwas l-askorbinowy (Witamina C), Glukonian cynku, Koenzym Q10 (Ubichinon), D-chiro-inozytol , Cholekalcyferol (Witamina D),  Chlorowodorek pirydoksyny (Witamina B6), Cyjanokobalamina (Witamina B12), L-metylofolian wapnia (Kwas foliowy). Substancje pomocnicze: substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; składniki otoczki kapsułki: celuloza; dwutlenek tytanu (barwnik).

 

 

Składniki

1 kapsułka

4 kapsułki

% RWS*

Mio-inozytol

400 mg

1600 mg

---

Witamina E

50 mg

200 mg

1667

Cholina

37,5 mg

150 mg

-

Witamina C

25 mg

100 mg

125

Koenzym Q10

12,5 mg

50 mg

-

D-chiro-inozytol

10,0 mg

40 mg

-

Cynk

2,5 mg

10 mg

100

Witamina D3

5 µg

20 µg

400

Witamina B6

1,00 mg

4 mg

286

Witamina B12

1,5 µg

6 µg

240

Kwas foliowy

100 µg

400 µg

200

Jak stosować TENfertil ONA?

 

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 4 kapsułki TENfertil® ONAdziennie w dwóch porcjach, 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem najlepiej wraz z posiłkiem.

Kapsułki można połykać w całości lub zawartość kapsułek można wsypać do jogurtu lub rozpuścić w szklance wody. Zaleca się stosowanie kapsułek TENfertil® ONA przez okres co najmniej 3 miesięcy. Optymalny okres stosowania to 3-6 miesięcy.

Produkt TENfertil ONA może być stosowany u kobiet w ciąży, po konsultacji z lekarzem. Jednakże w przypadku stosowania TENfertil ONA, w I-szym trymestrze ciążyzgodnie z wytycznymi PTGiP * należy dodatkowo przyjmować preparaty, które zawierają 200mcg jodu.

Jak przechowywać produkt?

Warunki przechowywania: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu  w temperaturze pokojowej od 15 do 25˚ C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt należy chronić przed światłem i wilgocią.

Ostrzeżenia dotyczące stosowania

Ostrzeżenia: Nie przekraczać porcji zaleconej do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety stanowią skoncentrowane źródło odżywcze, ale nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie spożywać po upływie terminu ważności, który jest zamieszczony na opakowaniu. Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.  Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. U kobiet w ciąży stosować po konsultacji z lekarzem.

Informacje dodatkowe:

Produkt nie zawiera: cukrów, konserwantów. Bezglutenowy. Bez laktozy.

Produkt odpowiedni dla wegetarian.

Opakowanie: 120 kapsułek po 0,812 g każda. 8 blistrów po 15 kapsułek

Producent: 

Nutrition Health Institute Sp. z o. o.
ul. Białozora 9
02-817 Warszawa

==========

Accu Sperm test płodności dla mężczyzn - 1 szt.

Test Accu Sperm do samodzielnego wykonania określający stężenie plemników, to szybki test do wykrywania ilościowego stężenia plemników w nasieniu ludzkim, jako pomoc w określaniu stanu płodności mężczyzny.

Dlaczego ACCU SPERM to pozycja obowiązkowa dla par starających się o dziecko?

- pomocny w diagnostyce in vitro,

- wygodny i dyskretny,

- jego dokładność to 98%,

- eliminuje stres związany z niewiedzą,

- wynik w ciągu 5 minut,

- niska cena w porównaniu z kosztami kliniki

Działanie:
Test pozwala określić czy stężenie plemników jest prawidłowe tzn. czy mieści się w ramach aktualnej wartości referencyjnej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) (tj.>15 mln plemników/ml nasienia).

Pozytywny wynik testu pokazuje, że stężenie plemników mieści się w przedziale uznanym za prawidłowy, podczas gdy wynik negatywny wskazuje stężenie plemników poniżej normy.

Wynik negatywny może oznaczać niepłodność i stanowić ewentualne wskazanie do dalszej diagnostyki. Negatywny wynik testu nie oznacza, że ciąża nie może wystąpić i nie powinno to być przyczyną unikania stosowania antykoncepcji.
Główne zalety testu AccuSperm to łatwość i szybkość wykonania oraz dokładność wyników. Porównanie testu AccuSperm i metody mikroskopowej dla 204 próbek klinicznych pokazało, że wskaźnik zgodności dla wyników pozytywnych wyniósł 97,95%.

Sposób użycia wyrobu medycznego:
Najlepszy czas do wykonania testu to od 2 do 7 dni od ostatniego wytrysku. Pobranie nasienia w czasie krótszym niż 2 dni lub dłuższym niż 7 dni wpływa na dokładność wyników badania. Szczegółowa instrukcja wykonania testu znajduje się na ulotce.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Test płytkowy – 1 szt.
Kubek na nasienie – 1 szt.
Butelka roztworu buforowego – 1 szt.
Plastikowa strzykawka do przenoszenia nasienia – 1 szt.

Ulotka

Test Accu Sperm jest testem do samodzielnego wykonania.

Nasienie do badania najlepiej zebrać co najmniej 48 godzin, ale nie dłużej niż 7 dni, po ostatnim wytrysku.
Próbkę nasienia zbierz do kubka do zbierania nasienia, bez utraty jakiejkolwiek części nasienia. Po zebraniu próbki postaw kubek w pozycji pionowej na płaskiej powierzchni. Próbki mogą zostać poddane badaniu  w ciągu 3 godzin do pobrania nasienia. Kiedy jesteś gotowy do wykonania badania, delikatnie wstrząśnij kubkiem z nasieniem i odstaw próbkę na co najmniej 20 minut (nie więcej niż 60 minut), aż nasienie stanie się rzadkie. Następnie delikatnie wymieszaj zawartość kubka za pomocą plastikowej strzykawki do przenoszenia nasienia. Odkręć korek butelki z roztworem, pobierz 0,1 ml nasienia (do zaznaczonej matowej linii) za pomocą strzykawki, po czym przenieś próbkę do butelki z roztworem. Mocno zakręć butelkę z roztworem, następnie delikatnie i dokładnie wymieszaj próbkę (zaleca się odwrócić butelkę z roztworem do góry nogami 5-10 razy). Pozostaw butelkę z roztworem w pozycji stojącej przez 2 minuty. Wyjmij test płytkowy i połóż go na płaskiej powierzchni. Okręć mniejszą nakrętkę butelki z roztworem buforowym i zakropl uzyskany roztwór (2 krople) w pozycji pionowej do studzienki testu płytkowego. Poczekaj 5-10 minut i oczytaj wynik.

Wynik pozytywny - kolorowy pasek jest widoczny w Obszarze Kontrolnym (C) i Testowym (T).
Wynik negatywny - kolorowy pasek jest widoczny tylko w Obszarze Kontrolnym (C).
Nie ważny test - nie widać paska w żadnym Obszarze lub jest on widoczny tylko w Obszarze Testowym (T).

Producent: 

Biovena Health Sp. z o.o.,
ul. Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

==========

Domowy test owulacyjny – LH Vitam

Domowy test owulacyjny  jednorazowego użytku
Dokładność testu wynosi 98%

Czułość 25mIU/ml
Nie używaj pierwszego porannego moczu

prosty do samodzielnego wykonania
czuły wykrywa hormon LH powyżej 25mlU/ml
szybki czytelny wynik w ciągu 5 minut
wiarygodny dokładność ponad 98%
w zestawie 5 testów paskowych, instrukcja użycia

Test owulacyjny LH Vitam® jest szybkim i prostym w zastosowaniu testem owulacyjnym do domowego użycia. Pozwala on określić dni płodne kobiety z dokładnością 98%. Zestaw pięciu testów umożliwia dokonanie kilku prób testowych, w celu wskazania najbardziej prawdopodobnego dnia do poczęcia dziecka.

Wyniki testu pojawią się w ciągu 5 minut.
Wyrób do diagnostyki in vitro. Tylko do użytku zewnętrznego. Wyrób do samokontroli.

Przed przeprowadzeniem testu

 • Uważnie przeczytaj całą instrukcję użycia. Jeżeli masz jakieś pytania, co do sposobu przeprowadzenia testu lub co do jego rezultatów, zadzwoń na Bezpłatną infolinię 801 70 30 11 w godz. 8.00-16.00 (pn-pt)
 • Foliową torebkę zawierającą test otwórz tuż przed przeprowadzeniem badania.
 • Wykonaj test pomiędzy godz. 10-20
 • Nie używaj testu po przekroczeniu daty ważności wydrukowanej na opakowaniu i etykiecie.
 • Test przechowuj w szczelnym opakowaniu w temperaturze: 4-30°C. Nie zamrażaj.
 • Przechowuj test z dala od dzieci. Chroń przed światłem słonecznym i wilgocią.
 • Nie używaj więcej niż jeden raz.
 • Nie używaj zestawu testowego jeśli torebka foliowa z testem jest uszkodzona lub nieszczelna.
 • Po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Zestaw Test owulacyjny LH Vitam® zawiera:

1. 5 testów owulacyjnych,
2. instrukcję użycia,
3. pochłaniacz wilgoci (UWAGA: wewnątrz torebki foliowej znajduje się
saszetka pochłaniająca wilgoć, którą należy wyrzucić) 

Kiedy rozpocząć badanie ?

Na początku określ długość Twojego cyklu miesiączkowego – licząc od pierwszego dnia krwawienia, aż do dnia poprzedzającego kolejną miesiączkę. Ustal średnią długość cyklu na podstawie obserwacji przeprowadzonych w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Następnie przyjmując pierwszy dzień krwawienia jako dzień 1 (zaznacz go w kalendarzu), użyj Tabeli 1 aby określić kiedy powinnaś rozpocząć przeprowadzanie testu.
Przykład: Jeśli Twój cykl wynosi przeciętnie 26 dni, zacznij badanie
10-tego dnia liczą od dnia rozpoczęcia krwawienia miesiączkowego.

PRODUCENT

DIAGNOSIS S.A.
Gen. W. Andersa 38A
15-113 Białystok

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium