Test-Combo COVID+Grypa+RSV - 1 szt.

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Test-Combo COVID+Grypa+RSV - 1 szt.

Fluorecare Test Grypa A/B + Covid-19/RSV Combo 4w1, test immunochromatograficzny do diagnostyki in vitro. Łatwy i szybki test do stosowania jako pomoc w diagnostyce zakażeń wirusami grypy typu A i B, wirusem RSV i/lub SARS-CoV-2.

Wskazaniem do wykonania testu może być gorączka, dreszcze, osłabienie, ból głowy, katar, zapalenie gardła, kontakt z osobą zakażoną, podejrzenie infekcji COVID-19. Gdy wyniki testu są pozytywne (niezależnie od tego, który patogen został wykryty), prawdopodobnie osoba badana jest zakażona grypą typu A/B, RSV lub COVID-19. W przypadku wyniku pozytywnego, należy podjąć odpowiednie środki ostrożności oraz zwrócić się do swojego lekarza. Osoba z pozytywnym wynikiem testu na obecność antygenu wirusa COVID-19 powinna postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami i w celu dalszej diagnostyki zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu.


Zastosowanie:

Test przeznaczony do wykonywania w domu z użyciem próbek wymazu z nosa pobranych samodzielnie przez osoby w wieku ?14 lat lub pobranych dzieciom przez osoby dorosłe, albo próbek pobranych od osób bezobjawowych w przypadku występowania przyczyn epidemiologicznych uzasadniających podejrzenie zakażenia grypą typu A/B i RSV/COVID-19.

Sposób użycia:

  • Należy pobrać próbkę wymazu z nosa; przygotować próbkę,
  • Zamknąć probówkę; nanieść 3 krople do kasetki testowej,
  • Odczekać 15 minut, sprawdzić wynik

Dodatkowe informacje:

  • Zawartość opakowanie: test płytkowy, sterylna wymazówka, probówka z buforem, statyw, instrukcja użycia.
  • Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją ulotki dołączoną do opakowania.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium